הבית > חדשות > תוכן

קופסת מתנה כיצד לשפר את הגוון הרוויה

כיצד תיבת מתנה לשפר רוויה הגוון? הגוון הוא המאפיין הבסיסי ביותר של צבע, אנשים מתייחסים צבעים כמו אדום, צהוב, ירוק וכן הלאה. הגוון נקבע על ידי השתקפות של פני השטח של האובייקט על העצב האופטי של העין האנושית. עבור אור מונוכרומטי ניתן לקבוע על ידי אורך הגל של האור שלה. אם צבע האור המעורב מורכב, שלב הצבע נקבע על פי היחס בין כמות האור של האור המעורב. לדוגמה, תחת השמש, פני השטח של החומר המודפס משקף את צבע אורך הגל של 500 ~ 550nm, בעוד צבעם של אורכי גל אחרים נספג יחסית לצבעם של אורכי גל אחרים.

1. שלב הצבע יכול להיות מיוצג על ידי צורה של עקומת רפלקטיביות רפאים. Curve A מציין שצבע האובייקט ירוק, ועיקול B מציין שצבע האובייקט ירוק וכחול.

2. הבהירות

ב photometry, את הבהירות של הצבע מתואר כערך של האור (כלומר, את האנרגיה של האור). אתה יכול למדוד את זה עם פוטומטר. הוא האמין בדרך כלל כי צבע רפלקטיביות גבוהה על פני השטח של האובייקט ואת עוצמתם גדול, A, B שני סוגים של גוון צבע זהה, אבל בהירות של צבע גדול מ B, וכך על החזון של A ו- B שני סוגים של צבע שונה

3. דרגת הרוויה

רוויה (המכונה גם chroma) מתייחס טוהר של צבע, אשר ניתן לראות את הצבעים הרוויים ביותר. ככל שהאור הלבן יותר מתווסף לספקטרום, כך הוא הופך להיות בלתי רווי יותר.

רובד צבע אובייקט תלוי על פני השטח של השתקפות רפלקציה הספקטרום של קרינה, האובייקט של רפלקציה צפיפות פס צר הוא גבוה, ואת אורכי גל אחרים של ההחזרה היא נמוכה או ללא השתקפות, את מידת הצבע של הרוויה גבוהה.

1. שקעים בהירים בחלק להדפיס את הצבע צהוב, מגנטה, כחול ושחור כל פיסת צלחת ואור שלב שלב אפנון חלקים תואמים של כיסוי הרשת המקורית הוא קטן, הפצה רשת דלילה, ולכן חלק בהיר להדפיס של הרשת הוא בעיקר את המצב המקביל.

כאשר הנקודה הצהובה וצומת המגנטה ממוקמים, האור הלבן פוגע בנקודה הצהובה, הנקודה הצהובה סופגת את האור הכחול ומשקפת את האור האדום והירוק; האור הלבן פוגע בפוינסטיות וענפי המגנטה סופגים את האור הירוק ומשקפים את האור האדום והכחול. ארבעת הצבעים מעורבים בחלל, ובהתאם לשיטת הצבע והצבע, אור אדום, אור ירוק ואור כחול מעורבבים באור לבן, בעוד שהאור אדום. אם המרחק בין שני הצמתים הוא קטן מאוד והמרחק קרוב מאוד זה לזה, העין האנושית רואה אדום. באופן דומה, נקודות מגנטה וירוק מוקפות בנקודות כחולות, נקודות ירוקות ונקודות צהובות שנראות ירוקות.

כאשר שני הענפים נמצאים בצמידות, הצבעים המיוצרים צבועים על ידי הצד של הנקודה הגדולה, כגון הנקודה הירוקה הגדולה ונקודת luhong קטנה.

צהוב, מגנטה, כחול שלוש צומת לתאם, כי הדיו סופג כמה צבעים, הנייר יש גם קליטה שונה לאור, לא 100% של האור המוחזר, כאשר המרחק בין הנקודה הוא קטן מאוד, העין האנושית לראות הוא אפור.

2. נקודה

צבע כהה חלק של צבע הדפסה, צהוב, מגנטה, כחול ושחור כל פיסת צלחת ואת אפור שלב אפנון אפור המקורי של החלקים המתאימים של האתר הם גדולים, ענפים מאוכלסים בצפיפות, כך להדפיס חלק צבע כהה של הרשת הם בעיקר מדינה מורכבת.

כאשר המוצר האדום נקודה על גבי נקודה צהובה, חשיפה באיי Guangxian אל שקעי מגנטה, אור ירוק נספג באור הלבן, אור אדום, אור כחול העברת נקודה צהובה, אור כחול נספג על ידי נקודה צהובה, דרך חשיפה לבן , סניף מגנטה שוב מן ההשתקפות שלו על הנייר רק אור אדום, את העין האנושית לראות אדום. באותו אופן, לו הונג והנקודה הירוקה נראים בכחול, והנקודה הירוקה והנקודה הצהובה נראות בירוק. צהוב, מגנטה, ירוק trichrome נקודה כיסוי יחד, אור כחול, ירוק, אדום באור לבן נספג, העין האנושית רואה שחור.

הדרך של צבע משחזרת צבע מושפע שקיפות הדיו, דיו עם שקיפות נמוכה הוא חסר צבע דיו אטום לחלוטין יכול להיות מודפס רק את הצבע הראשון.

החלק האמצעי של החומר המודפס עשיר בשכבות, והאופן שבו הצבע מסונתז הוא הנקודה והנקודה.

על פי העיקרון של נקודה צבע נקודה צבע, אתה יכול לראות כמה דיו סופג צבע, עובי שכבת הדיו, ריכוז צבע של דיו, סדר ההדפסה, כל להשפיע על המראה