הבית > חדשות > תוכן

תיבת מתקפל בשימוש נרחב

עם המודעות של אנשים להגנת הסביבה כדי לשפר עוד יותר. קופסאות מתקפלים נמצאים בשימוש נרחב באריזה של מיץ פירות, חלב, מזון מבושל, חטיפים, תרופות מתקפל תיבת וקוסמטיקה. קופסת מתקפל יחד עם הערימה שלה יכול להיות מוערמים לפני הובלה לערום ואחסון מקטין באופן משמעותי את עלויות האחסון וההובלה של המאפיינים. בשנים האחרונות יש התקדמות מהירה. כמו קרטון מתקפל עם עלויות עיבוד נמוכות, אחסון קל ותחבורה, מתקפל תיבת מתאים למגוון של שיטות הדפסה, קל למכור ולהציג, עבור אריזה אוטומטית, מיחזור הוא טוב, הוא תורם להגנת הסביבה ומאפיינים אחרים, כמו החיים של אנשים הסטנדרטים ממשיכים להשתפר, הביקוש קיפול קרטונים ימשיכו להגדיל, מתקפל תיבת אלא גם את איכות הייצור של קרטונים גם לשים דרישות גבוהות קדימה.

כיום, הדפסת קרטון של טכנולוגיות חדשות, ציוד חדש, טכנולוגיה חדשה ממשיכה לצוץ, חדשנות טכנולוגית ללא הרף דו צבעוני הדפוס, היא באיכות גבוהה, מתקפל Box צבע רב כיוון, מתוך סימולציה של פעולות מכניות אוטומציה דיגיטלית פעולות, מעיבוד עצמאי לעיבוד חיבור חיבור. התכונות הטכניות שלה הן עיצוב סימולציה דיגיטלית עבור יישומי מוצר, ניהול צבע דיגיטלי ופלטפורמות תהליך ההדפסה, קיפול תיבת משולבת מוצר הייצור וניהול ERP ו- DAM.

קיפול קרטון ייצור הדפסה של הטכנולוגיה הדיגיטלית CIP3 / CIP4 תחת מסגרת של הדפסה, מתקפל תיבת יש את תיבת עיצוב תלת מימדי הדמיה דיגיטלית לתוך מערכת הייצור של המוצר שלה. בעיצוב הקופסא והדמייה הדיגיטלית תלת מימדית, יישום המעצב של התוכנה המקצועית, תיבת מתקפל על פי הצרכים הסופיים של המשתמש והדפסה תהליך הייצור יהיה לקפל את הייצור של קיפול מבנה פונקציונלי קרטון ואת העיצוב שלה דפוס וגימור משטח שיטה עיצוב שני קישורים . רשת הדפסה המסך, המבנה התפקודי ואת עיצוב דפוס נועדו לממש את הקרטון מתקפל כדי להגן על מוצרים ארוזים, מתקפל Box כדי לקבוע את שיטת חיתוך חיתוך והדבק תיבת (בהתחשב במגוון של תהליכים כדי לענות על הדרישות של מספר שורות בקרה, כגון קווי חיתוך, קווי מדמיע, קוים, וכו '). תיבות מתקפלות תכנון שיטת גימור פני השטח יתבסס על תיבות בקרה דיגיטליות מסוג Box כדי לתכנן גינון ולהציג מוצרים ומגוון של הדפסי דפוס ליטוגרפיים בתהליך, גרפיקה ועיצוב. כאשר שני הקישורים הושלמו, מתקפל תיבת לפי שני סוגים של נתונים שהושגו, השימוש תלת מימדי סימולציה דיגיטלית הטכנולוגיה כדי לדמות את ההשפעה בפועל של קיפול קרטונים ושיטות קיפול יכול לשמש גם ביישום בפועל של טכנולוגיית ההגהה הדיגיטלית דגימות.

קרטון מתקפל טכנולוגיית ייצור prepress יכול להיות מסכם כמו: התוכן של הביטוי של הדיגיטלי, את הביטוי של צבע, מבנה פונקציונלי של אישית. וכך דורשים את קרטון מתקפל עם טכנולוגיית משולבת דיגיטלית מראש משולבת הייצור, בניתוח של נתונים קרטון מתקפלים נתונים גרפיים, מתקפל תיבת יצירת נתוני בקרה וציוד מבוסס על בסיס העבודה, לייעל את עיבוד גרפיקה שיטת הפריסה מודפס כל יום, כך תיאור של תוכן הדף נתונים, מתקפל תיבת מגוון של תהליכים וניהול של נתוני שליטה ויצירת נתוני עיבוד יכול להיות חלק לעבור ולהפוך, מתקפל תיבת להשיג את נתוני תיאור התוכן, הדפסת נתוני בקרה ויוצרים עיבוד נתונים אינטגרציה .