הבית > חדשות > תוכן

טכנולוגיית תיבת מתקפלים והתפתחותה

קיפול תיבת הוא סוג של יישום רחב של אריזות מכולות, בשימוש נרחב רק לא רפואה, מזון, סיגריות ירוק, אריזה של האמנויות אמנות, משמש גם משקאות קלים, שטיפת ציוד, מכשירי כתיבה, מוצרי חומרה.

קיפול תיבת אריזה יש העיבוד העלות היא נמוכה, אחסון והובלה נוח, החלים על כל מיני סוגים של מצב הדפסה, קיפול קרטון הוא מתאים אריזה אוטומטיים, מכירות תצוגה, קל החלמה טובה, איכות הסביבה הגנה, וכו '.

כאשר אנשים הופכים יותר לסביבה. קיפול קרטון נעשה שימוש נרחב לאריזה של מיץ, חלב, מזון מבושל, חטיפים, רפואה וקוסמטיקה. בנוסף, היכולת מחסנית-סוג לערום ואחסון לפני קיפול יכול להפחית באופן משמעותי את עלויות אחסון והובלה. התקדמות מהירה הפך בשנים האחרונות. בשל הקרטון מתקפל כולל העיבוד של אחסון בעלות נמוכה, נוח, מתאים עבור כל סוגי הדפסה להקל, תצוגה טובה ומכירות, אריזה אוטומטיים מתאימים, מיחזור, הגנה מועיל סביבתיים, מאפיינים אחרים, בתור אנשים שיפור רמת החיים בלתי פוסקת, הביקוש קיפול קרטון תמשיך לגדול, וזה איכות ייצור קרטון גם שם קדימה דרישות גבוהות יותר.

קיפול תיבת עיבוד טכנולוגיה והתפתחותה

בזמן הנוכחי, הדפסה קרטון מתקפלות של טכנולוגיה חדשה, ציוד חדש, טכנולוגיה חדשה מתעוררים כל הזמן, כל הזמן שני צבעים חדשנות טכנולוגית הדפוס, מתפתחת לכיוון באיכות גבוהה, ססגוניות, מאנלוגי לדיגיטלי אוטומציה מכונות מבצע פעולת פיתוח, של פיתוח עצמאית עיבוד שבבי על הקובץ המצורף. התכונות הטכניות שלו הם הדמיה דיגיטלית עיצוב עבור יישום המוצר, ניהול צבע דיגיטלי, יישום פלטפורמת תהליך ההדפסה, ייצור מוצר משולב, ERP וניהול הייצור סכר. הטכנולוגיות המרכזיות והתפתחותם מסוכמים כדלקמן:

כתוביות

תיבת עיצוב, הדמיה דיגיטלית תלת-ממד

ההפקה קרטון מתקפלות ההדפסה מודפס במסגרת הטכנולוגיה הדיגיטלית CIP3/CIP4, שילבה הדמיה דיגיטלית תלת-ממד ועיצוב תיבת לתוך מערכת הייצור שלה. תיבת סוג עיצוב, הדמיה דיגיטלית בתלת-ממד, יישום מעצב התוכנה, על פי דרישה אחרונה של המשתמש וכן תהליך הייצור ההדפסה של קיפול ייצור קרטון מפורקת לתוך מבנה פונקציונאלי ועיצוב תהליך ויוצרים שלה, שיטת גימור פני השטח עיצוב שני קישורים. עם דפוס רשת משי, לתפקד מבנה והוא בתכנון תהליך ויוצרים שלו כדי לענות על הצרכים של מוצרי הגנה באריזה קרטון מתקפלות, וכדי לקבוע את השיטות של למות חיתוך והדבקה תיבת עבור (נתון יכול לספק את הדרישה של תהליך לאחר כל מיני סוגים של קו בקרה דיגיטלית, כגון למות טנגנס, לקרוע קו, קו, וכו '.). העיצוב של פני השטח גימור שיטה צריך להיות מבוסס על קו הבקרה דיגיטלית סוג תיבת עיצוב ו לייפות ולהציג את הדפוסים המוצר ואת לליטוגרפיה תהליך גימור שונות, כך את הטקסט הציור ואת המכייר תואמת. כאשר קישור שני הושלם, על פי שני סוגי נתונים שהושגו, באמצעות טכנולוגיית הדמיה דיגיטלית תלת-ממדי כדי לדמות את ההשפעה בפועל ואת שיטת קיפול של קיפול הצעת מחיר ההדפסה של קרטון שנגחאי, ניתן להשתמש גם בחומר בפועל דוגמאות על יישום טכנולוגיית הגהה דיגיטלי. נאנג'ינג ההדפסה צמח

הקש טרום ייצור טכנולוגיה אינטגרציה הדיגיטלי

הטכנולוגיה לפני הדפסה של תיבת נייר מתקפל ניתן לסכם ולומר: תוכן ביטוי דיגיטיזציה, ביטוי טופס צבע, התאמה אישית של מבנה פונקציונאלי. קיפול קרטון באמצעות אינטגרציה הדיגיטלי של טכנולוגיית ייצור לדפוס, בהתבסס על הניתוח של קיפול נתונים גרפיים של בחינת המוצר של קרטון, נתוני בקרה וציוד עבודה, על בסיס שיטת אופטימיזציה של גרפיקה ועיבוד סדר כל יום ההדפסה, הופכים את תיאור של תוכן דף הנתונים, סוגים שונים של תהליך בקרה וניהול של נתונים ושל עיבוד נתונים יכולה לזרום שידור, טרנספורמציה, להבין את הנתונים תיאור תוכן, הדפסת פקד נתונים ו עיבוד נתונים פיוז'ן.

השילוב דיגיטלי של הטכנולוגיה לפני הדפסה של תיבת נייר מתקפל יתבטא בעיקר שני ההיבטים הבאים.

(1) סוג נתונים עיצוב ושילוב של בחינת ביצועים של הדפוס עיבוד נתונים בהאנגג'ואו בעיצוב של דפוס קרטון מתקפלות, לתפקד מבנה ועיבוד נתונים, משטח גימור עיבוד הנתונים חייב להיות לפי הביצועים של תנאי ההדפסה לדפוס בקרת אמת המידה, כדי להבטיח את אפקט עיצוב המוצר ועל ההשפעה ההדפסה.

(2) נתוני ההדפסה לפני ואחרי הדפסה, הדפסה, פני השטח שלו לסיים את תהליך שילוב נתונים, כלומר עיבוד נתונים של התיבה סוג עיצוב שני צבעים מכונות הדפוס, בטח כדי להתמודד עם התהליך לאחר עיבוד מיוחד, כגון רעלני של החלקים כבישה. . זה גם צורך להשתמש CIP3/CIP4 לייצר ישירות נתוני בקרה כמות הדיו, חיתוך מטבעת נתונים ונתונים בקרת איכות באינטרנט ישירות מתוך הנתונים מודפס מראש. לכן, בקרת פרמטרים של כל נקודת בקרה בקרת איכות גורם ותהליך מוגדרים לממש את היציבות של אמת המידה ציוד, שידור הנתונים הנכונים, קל לשלוט בהם.

הגדול - רמה של טכנולוגיית הדפסה והדפסת שליטה דיגיטלית של הדפוס מארבעה צבעים

אימוץ על-ידי המדפסת בפורמט גדול (יותר מאשר 740 מ"מ * 1050 מ"מ), ציוד הדמיה דיגיטלית בפורמט גדול, טכנולוגיה CTP, טכנולוגיית עיבוד חוט, ניהול צבע דיגיטלי וייצור דיגיטלי לעבד מערכת של הטכנולוגיה החדשה של פורמט גדול תלת מימד דפוס, הטכנולוגיה ההדפסה היא יישום יעד קיפול קרטון ממוצרים הייפוי לפאר את המוצרים, מכירות הצג סמל חשוב של איחוד.

בזמן הנוכחי, קיפול גלובל קרטון של "האיכות, יעילות" "איכות, יעילות עלה ערך מוסף", הדרישות של צבע באיכות גבוהה של מוצרים עם איכות גבוהה, עם ההתפתחות המהירה של תחרות השוק והמוצר המופעלות ישירות עם טכנולוגיה, מוצרים בעלי ערך מוסף קידום התחרותיות שילוב טכנולוגיית הדפסה בפורמט גדול עם בקרה דיגיטלית. התכונות הטכניות שלו מתבטאות בעיקר בהיבטים הבאים.

(1) מבצע הדפסה דיגיטלית משולב הוא מאומץ. זה יהיה כוח מפעלים להעלות את התערוכה תווית סף טכני ויבין את השינוי מניסיון מסורתי לניהול דיגיטלי.

(2) להקים מודל ייצור חדשני המבוסס על מוצר הדרכה שוק. זה השילוב של נתונים מתוך נתוני מוצר, ושאיפה לפרוץ דרך צוואר הבקבוק איכות ההדפסה של קיפול קרטון בייצור של תשואה גדולה וגבוהה.

(3) תחרות מהתחרות גורם אחד לתחרות יכולת מקיפה. השוק תיבת נייר מתקפל הוא להיות מחולק, משולב, כך אנשי ההדפסה, משאבי ארגון וטכנולוגיה תהליך חייב להיות מומצאים.