הבית > חדשות > תוכן

קיפול Box ראשי גורמים

קופסת מתקפל קופסאות מתקפלים קל למכור ולהציג. לטובת קידום ומכירה של סחורות, מתאים למגוון של שיטות הדפסה, עיצוב קישוט שלה, מתקפלים תיבת צלחת ביצוע, הדפסה גימור משטח הם הגורמים העיקריים המשפיעים על המראה של קרטון.

הפיתוח של טכנולוגיית הדפסה Flexo פתחה שוק רחב יותר עבור היישומים שלה, עם מעצבים לשעבר שיש שטח יצירתי מעט על האריזה של מוצרים מודפסים על משטחים גסים, ואת ההתקדמות של טכנולוגיית ההדפסה flexographic שינתה את המצב הזה, מתקפל תיבת במיוחד באמצעות מחשב צלחת ישירה עושה מערכת של Flexo, באיכות של צלחת ההדפסה שופרה באופן משמעותי, בגלל השימוש של צלחת הדפסה חדשה זו, ניתן להדפיס נקודה מדויקת יותר, שיפוע חלקה יותר, עכשיו יותר, מתקפל תיבת להדפסה פלקסוגראפי יכול להדפיס להדפיס צבעים מבריקים יותר, איכות הדפסה ניתן להשוות עם דפוס אופסט. נקודה מדויקת, שיפוע חלק יותר, חי יותר

מה זה אומר עבור מעצב מגש מתקפל? המורכבות רב יותר צבע גדול יותר, איכות קרטון מתקפל שלה

מרחב יצירה. אפשרויות צבע נוספות, טוב יותר הכוללת ואת ההשפעות המפורטות ניתן להשיג, אלה ניתן להשוות עם offsctdruckereien כדי להפוך את המראה הטוב יותר התמונה האפשרית

קרטון מתקפל עשוי נייר מקופל קרטון או קרטון אריח דק עם עובי בין 0.3-1 1 מ"מ במילוי לפני הטעינה ניתן להשתמש עם לוח שטוח קיפול גל קוד להובלה או אחסון של מכולות אריזה קטנה, נבחר עם לוח אוריגמי, קופסת תיוק פחות מ 0.3 מ"מ קרטון ייצור מתקפל קרטון קשה לעמוד בדרישות נוקשות, יותר מ 1.1 מ"מ קרטון בציוד הכללי מתקפל ציוד קרטון קשה להשיג הזחה משביעה רצון.

א מתקפל קרטון יתרונות

1. עלות נמוכה, כוח טוב יותר, מתקפל תיבת תצוגה טובה אפקט, מתאים גדול, האצבע הייצור;

2. לעומת קרטון הדבקה ואת תיבת פלסטיק, השטח הכבוש הוא קטן, תחבורה, אחסנה עלויות התפוצה אחרים נמוכים;

3. יעילות הייצור מכני גבוה, יכול לממש את תיבת אוטומטית, מילוי, קיפול, איטום, הרכבה, לערום, וכו '

4. המבנה משתנה רבים, יכול להמשיך על הקופסה הפנימית הקיר, מתקפל תיבת לכסות את גליל משתרע, הזחה את עקומת, פותח את החלון, לוח פרסומת פופ, שולחן התערוכה וכן הלאה סוגים רבים של עיבוד הרומן.

שתיים. חסרונות של קרטון מתקפל

1. כוח לעומת משחות את תיבת נייר פלסטיק להחזיק סוגים רבים של חלון נוקשה נמוך, יכול רק לארוז את האור 1-2 בתוך הסחורה, מתקפל תיבה בגודל סוג תיבת בדרך כלל 200-30 בתוך.

2. המראה של איכות לא אצילי, לא מתאים אריזות של מתנות יקרות.