הבית > חדשות > תוכן

קיפול תיבת טוב אפקט לתצוגה

קופסאות מתקפלים עשויות נייר עם עובי של 0.3-1.1 מ"מ או קרטון בגודל קטן, מתקפל תיבת יכול להיות מועבר או מאוחסן בגיליון שטוח לפני הערימה. תיבת מתקפל פחות מ 0.3mm קרטון ייצור מגש מתקפל קשה לעמוד בדרישות נוקשות, מתקפל תיבת גדול מ 1.1 מ"מ קרטון בציוד כללי קיפול ציוד קרטון קשה להשיג הזחה משביע רצון.

1. עלות נמוכה, כוח טוב, עם אפקט תצוגה טובה, תיבת מתקפל מתאים גדול, האצבע הייצור;

2. בהשוואה לקופסאות הדבק ותיבות פלסטיק, תיבת מתקפל תופסים שטח קטן, תחבורה, אחסון ועלות נמוכה אחרת של מחזור;

3. בייצור מכני של יעילות גבוהה, אתה יכול להשיג תיבת אוטומטית, מתקפל תיבת מילוי, קיפול, איטום, מיכל, לערום, וכו ';

4. שינויים המבנה, יכול להיות בתוך הקיר תיבת, רועד הרחבה, הזחה עקומת, חלון, לוח פרסום POP, התערוכה טייוואן ועיבוד חדשני אחרים.

1. כוח של יותר להדביק את הקרטון פלסטיק כדי לקחת מגוון רחב של חלון נוקשה, וכו ', יכול רק להיות ארוז 1-2.5kg אור של התוכן של הסחורה, קופסת תיבת גודל תיבת בדרך כלל בתוך 200-30m.

2. מרקם המראה הוא לא אצילי מספיק, תיבת מתקפל לא צריך להיות אריזות מתנה יקר.

קל לאחסון ולהובלה. קופסת קיפול הקופסה מקופלת לפני השימוש, מה שמקטין במידה ניכרת את השטח הכבוש על ידי אחסון ותחבורה.

קופסאות קבועות, הידוע גם בשם לוח קשיח, קרטון צלחת עבה או תיבת נייר. קופסת קופסת צורה תוקנה, לא יכול להיות מקופל על ידי תיבת המכסה של שני חלקים, השימוש מסמרים שטוחים או דרך נייר לשלב, שנעשו על ידי מפעל הקופסא ניתן להשתמש. תיבת נייר קבועה מאשר לקפל את קרטון חוזק גבוה, התיבה היא בדרך כלל פורסמה מחוץ נייר גלי, בד, משי, עור מלאכותי, וכו ', על איזה סוג של נייר המשמש בחומר, מתקפל Box בהתאם לתכולת הטובין אולי. קרטון מזוקק מזוקק יכול להוסיף הרבה פאר לאריזה, ייתן לצרכנים את הרצון לקנות את הסחורה. עם זאת, קרטונים קבועים לא יכול להיות מקופל בגלל הצורך להגדיל את עלויות הובלה ואחסון, מתקפל תיבת רוב הצורך להיות בעבודת יד, ולכן הייצור הוא פחות.

צורת הקרטון מחולקת קוביות, קוביות, צילינדרים מתקפלים תיבת, polyhedrons, וכו ', על פי צורות שונות של קיפול מחולק לתיבה מתקפלת בגודל בינוני, קופסת קיפול התחתונה דביק, קופסת קיפול בודד תיבת קיפול. מחולק באופן כללי לתשעה מבנים שונים, כלומר, תיבת מתקפל רועד, נייד, אבזם בסגנון, מגירה, וכך התפתחו מן התצוגה, נוזל, מודולרי, חלון וכל מיני קרטונים.

הקופסה היא הקרטון המקופל המצורף לקופסה. העיצוב של המכסה הוא: אין צד של כיסוי קיפול שטוח, עם שני צד של המכסה עם כיסוי מתקפל, מתקפל תיבת קיפול קיפול קיפול כמה קיפול. רוב זה רק חתיכת קרטון להרכיב, בסגנון יותר, מחולק בערך לתוך תיבת מכסה תלת מימדי, תיבת מכסה גוף שטוח, תיבת תיבה, תיבת רועד מצולע, מחיצת רועד תיבת.

1, תלת מימדי רועד תיבת, המכונה גם תיבת מכסה גבוהה סוג. תיבת נעשה באמצעות לוח, הן למעלה ולמטה מלוכדות. בצד התיבה של חותם מליטה כללי, מתקפל תיבת יכול להחזיק את משחת השיניים, סבון ופריטים אחרים. תיבה זו יש מבנה פשוט יש הגנה נאותה.

2, שטוח הגוף רועד תיבת. זה סוג של תיבה דומה תיבת תלת מימדי מכסה, אבל הפתח היה גוף שטוח צורה, יכול להחזיק מזון, נייר מכתבים וכן הלאה.

3, תיבת מכסה קוביה. התיבה נמצאת בשימוש נרחב, בדרך כלל אמר כי תיבת מרובע יכול להיות יותר טעון סחורות, אלא גם לשמור את החומר, מתאים יותר לאריזה כאשר ההסדר. תיבת מתקפל תיבת רועד רועד על פי דרכים שונות של טלטול, שיטת איטום ושימוש יותר של ג 'ק, לנעול את הפה, מליטה, להוסיף, קיפול חינם וכן הלאה.

4, את קצה הגוף לנער את הקופסה. תיבת מתקפל מבנה קופסת הגוף מלא שינויים, בדרך כלל על ידי טרפז, המשולש, משושה, מתומן, פריזמה רכיבים אחרים, מראה צורה גיאומטרית של התיבה. זה נותן תחושה של תוססת ויפה, מתקפל תיבת משמש בדרך כלל אריזות ממתקים, חטיפים, וכו ', כמו אריזות מתנה משמעות מיוחדת יותר.

5, את תיבת הגוף לכסות. זה מחיצה כלולה בתוך תת קרטון, את התיבה ואת המחיצה כדי ליצור שלם. ככלל יכול להגדיל את כוחו של התיבה, מתקפל תיבת מאשר לאחר המחיצה כדי לשפר את תיבת כוח דחיסה, כוחה ולחץ הם גבוהים יותר מאשר התיבה הרגילה. בנוסף, התיבה עם מחיצה, אתה יכול לתקן את התוכן של האובייקט, כך שזה לא לנער, תיבת מתקפל לא התנגשות, חשמל כדי להגן על התפקיד של הסחורה.