הבית > חדשות > תוכן

צבע תיבת אריזה

כמעט לפני 10 שנים, תיבת אוניברסלי סכום כל שנה rateof 3-6%... לפי המצגת כללי של entireinternational מתנה תיבת תעשיית קידום, קצב הקידום הוא מאט בהדרגה בשווקים מדינה מפותחת, והיא promotionrate השוק בסין מהירה עלייה בשוק בתיבת מתנה בסין יכול להיות מתואר andquot; מובילים romanticandquot; קידום ומחשיבה על למה אתה מסתיר #39; s הצומח ביותר בשוק, לשפר את המחירים של 15% ~ 20% עלייה מהירה זו ממש מעודד.
כמובן, אתגרים והזדמנויות להתקיים לעיתים קרובות, מחירי חומרי גלם; חוסר התאמה למותג, כללי התחרות, כל שיחה אלה andquot boxprint; innovativeandquot; אמצעים.
בצורות שונות של אריזה, תיבת הצבע המהירה אריזה, זה iswidely חלה על הטבק, מזון, תרופות, קוסמטיקה, בתחומים אחרים הרלוונטיים המידע ואת והמעשים #39; s חיים, anddemand עדיין גדל. בארצות הברית, 80% אריזה במפעל ההדפסה מתכננת ללכת אריזת תיבת הייצור; בסין, אפילו צמיחה יותר מהירה בשיעור שנתי של 18%. צבע תיבת packinghigher הרווחים של מיכל דיו צבעוני ענק הדפסה פוטנציאל הצריכה של הארץ ושל למה אתה מסתיר #39; s צבע כולל תיבת אריזה יצרנים היה נהדר לערער, נכנסו לשוק הסיני בפעם הראשונה, כדי לתפוס את היוזמה.