הבית > חדשות > תוכן

תהליך תיבת קרטון

קופסאות קרטון נפוצים הם שלושה, חמישה, שבעה להשתמש פחות, שכבות מחולקים נייר, נייר גלי, נייר הליבה, נייר רקמות, נייר, נייר תה רקמה, נייר קראפט, נייר עם נייר גלי, צבע ותחושה הם לא אותו, יצרנים שונים של נייר (צבע, מרגיש) הוא לא אותו הדבר.

הגדרה ועצה: משמש לעתים קרובות כמו חבילה או פריט של סחורות כדי להגן על השימוש החיצוני של הדברים. גודל הקרטון משתנה בהתאם לגודל המוצר. הקרטון הוא בדרך כלל "זהיר", "מפחיד", "מעלה", "מגבלה ערימה", "פחד", "לחות" "לא יכול לרמוס" "לשים לב אש" "פריטים שבירים" "הסביבה הירוקה" "חם" "מזון" "אנטי ריח" ודפוסים אחרים או טקסט הנחיות כדי להזכיר למשתמש כדי להגן על התוכן של הסחורה מפני נזק.

אריזת קרטון תיבת חלק בלתי נפרד של הלוגיסטיקה המודרנית, לשאת את היכולת להגן על המוצר, אחריות אסתטית חשוב, קרטונים אריזה אינדיקטורים הביצועים הפיזיים הפכו את הבסיס להערכת האיכות שלה. יציבות סביבת עבודה תנאים כדי להבטיח את דיוק ואמינות של נתוני הבדיקה, ויש לו שנים רבות עוסקת בדיקות קרטון מהנדס בכיר מקצועי, תיבת לבדיקה וניתוח עבור ספקים תיבת משתמשים תיבת לספק נתונים בדיקה מדעית הוגנת TTS ( זיהוי המעבר) הוא גם מספר ארגונים ידועים לספק חומר הספק ההקרנה, הערכת המכרז ופרויקטים אחרים.

ידע על קרטון

קרטון גלי עשוי נייר, נייר, נייר ופח גלי גלי. על פי הצרכים של אריזות הסחורות, קרטון גלי יכול להיות מעובד לתוך קרטון גלי חד צדדית, שלושה קרטון גלי, חמש, שבע, אחת עשרה שכבות וקרטון גלי אחרים.

צורה גלי גלי שונים, הפונקציה של קרטון גלי הוא גם שונה. גם אם השימוש באותה איכות של רקמות ונייר, בשל ההבדל בין הצורה גלי, הרכב הביצועים של קרטון גלי יש גם כמה הבדלים. הבינלאומי גלי גלי נפוצים מחולקים לארבעה, הם מסוג Leng, C- סוג Leng, B- סוג Leng ו- E סוג Leng. אינדיקטורים טכניים שלהם דרישות מוצגים בטבלה 1. A- סוג קרטון גלי גלי יש ריפוד טוב, מידה מסוימת של גמישות, C- סוג חליל יותר מסוג Leng פעמים. אבל הנוקשות ואת ההתנגדות השפעה טובה יותר מסוג A Leng; B- סוג חליל הסדר צפיפות, עשוי משטח משטח גלי, חלקה, בלחץ גבוה, מתאים להדפסה; E-type חליל עקב דק ודחוס, אבל גם הראה כוח רק שלה.

ההבדל בין מכולה לבין מיכל שאינו מיכל הוא בעיקר הקוטר החיצוני והוא קשור קשר הדוק לסוג הגלי. הטבלה הבאה תהיה מפורטת להלן מפרטים קרטון, מפרטים ייצור, היחסים בין המפרטים בקוטר:

שיטה של ​​מימד הייצור של קופסא גלי

גודלו של הקרטון הוא בגודל הקופסה. הממדים של הייצור מבוססים על הלחץ על בילט נפרש. גליל הזחה על הסליטר לוחץ חריץ במצב הקו העיתונאי, המהווה את קו החזית של החריץ. המרחק בין שני הקווים הוא גודל הייצור. מידות הייצור מומרות לגדלים הפנימיים והחיצוניים ניתן לבצע באמצעות טבלה 2, אבל יש להם גם שיטות מדידה משלהם.

קופסאות קרטון בתהליך הייצור יש קרב אחד Shuangpin של נקודות

מאבק יחיד הוא דף דפוס תיבת, משמש בדרך כלל עבור קרטונים קטנים יותר; Shuangpin הידוע גם בשם שתי תיבות, וכמה קרטונים היקפו יותר מדי, היה צריך להשתמש שתי חתיכות של שמיכה להרכיב קרטון, אבל לפעמים מפעל קרטון כדי להשתמש בייצור תהליך של קיצוץ החומר הנותר, אבל גם עם שני חתיכות להרכיב בגודל לא קרטונים גדולים מדי, ולפעמים אפילו עם ארבעה. תיבת דו-עמודית בהשוואה לקופסה, יותר ממחבר, כך שגודל שני החישובים יש הבדלים קלים.

המפרקים חוט בחזרה

קרטון ייצור משותף גודל על פי מספר שכבות גלי ואת רמת טכנולוגיית הייצור כדי לקבוע, לוח גלי יחיד עבור 35 ~ 40mm, קרטון גלי כפול עבור 45 ~ 50mm, שלושה קרטון גלי עבור 50mm.

טכנולוגיה תיבת קרטון

בצורת קופסאות גלי הוא הצורה הכי של אריזות של היום אריזות קרטון גלי; מוצרי סופרמרקט להציב על המדף, יש פונקציה טובה להציג מוצר, וכיצד במהירות ובקלות לפתוח את האריזה קרטון, כך משלוח מהיר של סחורות, ואין צורך בכלים כגון מספריים או סכינים, וכו ', כדי צעקה "שומשום לפתוח את הדלת" קרטון ייפתח. זה נשמע טרי מאוד, אבל זה קרטון שימש נרחב בסופרמרקטים זרים, וגם המקומי יש ביקוש גדול.

סוג המבנה של שומשום דלת פתוחה קרטון

סומסום דלת פתוחה קרטון הוא מושג עיצוב חדש של אריזת קרטון גלי, אשר קל לפתוח תיבות גלי. המבנה החיצוני של קרטון ותיבת הקרטון הרגילה אינו הבדל משמעותי, תהליך המפתח הוא בקופסא הגלית שבתוך הדבק, מדבקת קלטת מדמיע, ובקרטון משאיר פה קטן, לפתוח את הקרטון כל עוד הפה הקטן לאורך הקרע קלטת יכול להיות ללא כל כלי לפתוח את הקרטון, מראה את פריטי האריזה.