הבית > חדשות > תוכן

תיבת קרטון שיטת המדידה

קופסת קרטון הגודל של הקרטון הוא בגודל החומר במקרה. מימד הייצור נמדד על ידי קו הלחץ על הקופסא המורחבת. גליל הזחה על מכונת חיתוך הוא חריץ במצב קו הלחץ, המהווה את קו החזית של החריץ. המרחק בין שני קווים הוא גודל הייצור. המרת מידות הייצור לקטרים פנימיים וחיצוניים יכולה להיות מושגת באמצעות טבלה 2, תיבת קרטון אבל יש להם גם את המדידות שלהם.

יחידה אחת היא תיבת עמוד אחד דפוס, המשמש בדרך כלל להיקף קטן של הקרטון; הכישוף הכפול ידוע גם בשם תיבת דו-עמודית, היקף קרטון גדול מדי, יש להשתמש בשתי חתיכות של תיבה כדי לקבץ יחד קרטון, אך לפעמים המפעל קרטון כדי להשתמש בתהליך הייצור לחתוך את שאר החומר, גם להשתמש בשתי חתיכות בגודל אינו קרטון גדול מדי, או אפילו לפעמים ארבע טבליות. תיבת קרטון תיבת הדו-עמוד היא אחת משותפת יותר מקופסת עמוד אחד, ולכן יש כמה הבדלים מתוחכמים בין השניים.

קופסת קרטון מגולמת היא אריזת קרטון גלי של היום בצורה של מגוון ביותר של אריזות; סופרמרקטים הסחורה ישירות על המדפים, יש פונקציה טובה להציג מוצר, תיבת קרטון וכיצד לפתוח במהירות ובקלות אריזות קרטון, כדי להשיג איסוף מהיר של סחורות, ואין צורך בכלים כגון מספריים או סכינים, וכן הלאה, וצעקה "קופסת דלת סומסום" נפתחה. זה נשמע חדש, אבל הקרטונים כבר בשימוש נרחב בסופרמרקטים בחו"ל, ויש הרבה ביקוש בבית.

סוג המבנה של קרטון הדלת שומשום

קרטון דלת השומשום הוא מושג עיצוב חדש של אריזת קרטון גלי, כי קל לפתוח את הקופסא גלי. למבנה החיצוני של הקרטון אין הבדל ברור בין קופסא פח גלי רגיל, תהליך המפתח הוא להדביק בתיבה הגלית עם מסטיק מסטיק, ובקרטון מחוץ לפה קטן, לפתוח את הקרטון כל עוד הפה הקטן לאורך קלטת מדמיע ניתן להשתמש ללא כל הכלים כדי להתחיל את הקרטון, מראה את פריטי האריזה.

קרטון גלי עשוי נייר משטח, נייר, נייר הליבה וקרטון גלי על ידי מליטה. על פי הצרכים של אריזות הסחורות, קרטון תיבת קרטון גלי יכול להיות מעובד לתוך קרטון גלי חד צדדי, שלושה שכבת גלי, חמש קומות, שבעה קומות, 11 שכבת קרטון גלי. גלי גלי שונים, פונקציה של קרטון גלי שונה גם. קופסת קרטון גם עם אותה איכות של נייר פני השטח ונייר, בשל ההבדל בצורת הביצועים גלי גלי הוא גם הבדל מסוים. כיום, הצורה הכללית גלי נפוצה מחולק לארבעה סוגים, הם סוג של Leng, C- סוג Leng, B- סוג Leng ו- E סוג Leng. אינדיקטורים טכניים שלהם דרישות מוצגים בטבלה א סוג של קרטון גלי עשוי חיץ טוב, מידה מסוימת של גמישות, C- סוג ריק יותר מסוג Leng השני. אבל הנוקשות וההתנגדות השפעה טובה יותר מאשר סוג leng; B סוג leng צפיפות הסדר, קרטון תיבת עשוי גלי משטח גלי, בלחץ גבוה, מתאים להדפסה; E-leng סוג בגלל דק ודחוס, יותר להראות את כוחו. ההבדל בין מיכל ללא מיכל הוא בעיקר מחוץ לקוטר, והוא קשור קשר הדוק סוג גלי. הטבלה הבאה מפרטת את המפרטים הפנימיים של הקוטר, מפרט היצרנים, מפרטי הקוטר החיצוני של הקשר בין הקרטון: קרטון גלי, קוטר חיצוני ומפרט ייצור של גודל קופסאת קופסאות הגודל של גודל הקרטון במקרה של גודל חוֹמֶר. תיבת קרטון מימד הייצור נמדד על ידי קו הלחץ על הקופסא המורחבת. גליל הזחה על מכונת חיתוך הוא חריץ במצב קו הלחץ, המהווה את קו החזית של החריץ. המרחק בין שני קווים הוא גודל הייצור. המרת מידות ייצור לקטרים פנימיים וחיצוניים יכולה להיות מושגת באמצעות טבלה 2, אבל יש להם גם את המדידות שלהם. קופסאות קרטון בתהליך הייצור יש פאזל בודד הכישוף הכפול הוא תיבה אחת דפוס דפוס, משמש בדרך כלל להיקף קטן של הקרטון; תיבת קרטון הכישוף הכפול ידוע גם בשם תיבת דו-עמודית, היקף קרטון גדול מדי, יש להשתמש בשתי חתיכות של תיבה כדי לקבץ יחד קרטון, אך לפעמים המפעל קרטון כדי להשתמש בתהליך הייצור לחתוך את שאר החומר, יהיה גם להשתמש שתי חתיכות בגודל אינו קרטון גדול מדי, או אפילו לפעמים ארבע טבליות. הקופסה הדו-עמודית היא אחת משותפת יותר מקופסת עמוד אחד, כך שיש כמה הבדלים מתוחכמים בין השניים.