הבית > חדשות > תוכן

תיבת קרטון למדוד את Benchmark

גודלו של הקרטון הוא בגודל הקופסה. הממדים של הייצור מבוססים על הלחץ על בילט נפרש. קופסת קרטון גלגלת הזחה על מכונת החיתוך לוחצת על חריץ במיקום הקו העיתונאי, המהווה את קו החריץ של החריץ. המרחק בין שני הקווים הוא גודל הייצור. הממדים מומרים לגדלים הפנימיים והחיצוניים ניתן לבצע באמצעות טבלה 2, אבל יש להם גם שיטות מדידה משלהם.

מאבק יחיד הוא דף דפוס תיבת, משמש בדרך כלל עבור אורך קטן יותר של הקרטון; Shuangpin הידוע גם בשם שתי תיבות, וכמה קרטונים היקפית הוא גדול מדי, היה צריך להשתמש שתי קופסאות של החסר להרכיב קרטון, אבל לפעמים מפעל קרטון כדי להשתמש בייצור תהליך של קיצוץ החומר הנותר, אבל גם עם שתי חתיכות להרכיב בגודל אינו קרטונים גדולים מדי, תיבת קרטון ולפעמים אפילו עם ארבעה. תיבת דו-עמודית בהשוואה לקופסה, יותר ממחבר, כך לגודל של שני החישובים יש כמה הבדלים קלים.

גודל המפרק קרטון נקבע על פי מספר השכבות הגליים ורמת תהליך הייצור. לוח אחד גלי הוא 35 ~ 40mm, קרטון גלי כפול הוא 45 ~ 50mm, שלוש קרטון גלי הוא 50mm.

קופסת גלי בצורת היא הצורה הכי של אריזות של זנים האריזה גלי תיבת היום; מוצרי סופרמרקט הניח על המדף, יש פונקציה טובה להציג מוצר, וכיצד במהירות ובקלות לפתוח את האריזה קרטון, כך משלוח מהיר של סחורות, ואין צורך בכלים כגון מספריים או סכינים, וכו ', קרטון תיבת לצעוק "שומשום לפתוח את הדלת" קרטון ייפתח. זה נשמע טרי מאוד, אבל זה קרטון שימש נרחב בסופרמרקטים זרים, וגם המקומי יש ביקוש גדול.

סומסום דלת פתוחה קרטון הוא מושג עיצוב חדש של אריזת קרטון גלי, אשר קל לפתוח תיבות גלי. המבנה החיצוני של קרטון ותיבת הקרטון הרגילה אינו הבדל משמעותי, תהליך המפתח הוא בקופסא הגלית שבתוך הדבק, מדבקת קלטת מדמיע, ובקרטון העוזב פה קטן, פותחים את הקרטון כל עוד הפה לאורך הקרום סדוק הקלטת יכול להיות ללא כל כלי לפתוח את הקרטון, להציג את פריטי האריזה.

סרט דמעה לקרוע לפתיחת קל של הקרטון מורכב גיבוי גומי שונה עם דבק גומי טבעי. דבקים גומי טבעי לספק tackiness הראשונית מעולה, עמידות מעולה דמעה, הידבקות חזקה על חומרים שונים. משמש לייצור קרטון גלי בקלטת מדמיע הוא בדרך כלל סליל מתפתל מבנה. על פי רוחב שונים של סרט מדמיע, קרטון תיבת רוחב הכללי של טווח בין 3mm ~ 20mm בין גליל של אורך הסרט של כ 40,000 מטרים בערך. אריזות סליל ארוך יכול להפחית את מספר החלפה של המגילה החדשה, כך יכול לשפר את יעילות הייצור.

קרטון מפעלים להבטיח את האיכות של מוצרי קרטון תחת הנחת התנאים המקומיים ניתן להגדיר סוכנויות בדיקה איכות מצויד אנשי איכות הבדיקה. בדיקה תהליך בדרך כלל יש את הטפסים הבאים, חתיכת הבדיקה הראשונה, חתיכת הבדיקה הראשונה היא מוצר ייצור קרטון המוצר של בדיקה מונעת, החלים על מספר רב של סוגים. הבדיקה הראשונה תיבדק על ידי המפעיל ותאושר על ידי מפקח במשרה מלאה.